O nás

MILCOM servis a. s. 

Středisko KKP je jednou z hlavních divizí firmy MILCOM servis a.s. a je výhradním distributorem laboratorních přístrojů firmy FOSS a laboratorního příslušenství firmy Gerber-instrument pro Českou a Slovenskou republiku.

Od založení firmy tj. 1991 vedl divizi přední odborník na mlékárenskou problematiku MVDr. Ivan Kadlec. V začátcích svého působení se společnost věnovala prodeji přístrojů především v mlékárenském segmentu, ale postupem času docházelo k rozšiřování služeb a prodejů i do dalších segmentů. V posledních letech jsme rozšířili svou specializaci a dodáváme analytická řešení téměř pro celý agrokomplex.
Ing. Ondřej Borský stojí v čele divize od roku 2012 a pokračuje v úzké spolupráci se společností FOSS a Gerber Instruments. Snahou je nabízet vysokou kvalitu a unikátní služby pro celý agrokomplex.

Naše vize je dodávat „specializovaná analytická řešení na míru“ pro zajištění kontroly kvality potravin, nebo surovin v laboratořích a výrobních linkách.

Středisko KKP dodává k  analytickým přístrojům kompletní záruční a pozáruční servis, originální náhradní díly a chemikálie. Zajišťujeme pravidelné preventivní prohlídky a školení. Účastníme se spolu se stávajícími zákazníky odborných seminářů, konané nejen v Čechách a na Slovensku. Poskytujeme telefonické poradenství a u vybraných přístrojů i vzdálenou softwarovou podporu.

Neustále pracujeme na zlepšení našich služeb zákazníkům, kteří mohou využít elektronického obchodu k snadnému objednávání spotřebního materiálu a představujeme analytická řešení na jednom místě.

Nově také nabízíme všem vinařstvím zapůjčení nejmenšího FTIR přístroje OenoFoss, aby mohli vyzkoušet jeho přednosti přímo v provozu.

Společnost MILCOM servis a. s. tvoří 6 obchodních, poradenských a správních středisek a dva výrobní závody. Celkem společnost zaměstnává cca 90 pracovníků a dosahuje 500 mil. ročního obratu.

Ostatní střediska:
Závod služeb v Brandýse nad Labem
Závod autocisterny - Stará Boleslav
Středisko projekce a montáže
Středisko obchodních služeb
Středisko informačních technologií

Infratec NOVA

Infratec Nova1

Umožnuje simultánně a přesně stanovit základní složky celého zrna, mouky atd.

více

BacSomatic

BacSomatic

První přístroj, který integruje testování bakterií a somatických buněk při plné automatizaci

více

FoodScan 2 Meat

FoodScan2

Nový NIR analyzátor masa a masných výrobků.

více