Infratec 1241

Výrobce FOSS

Určeno: skladování obilovin a výroba mouky


Preloader
  

Oficiálně schválený přístroj, používaný hromadně pro obchodování s obilovinami a olejninami po celém světě, včetně ČR. Přístroj Infratec 1241 pracuje spolu s jedinečnými FOSS kalibracemi, které používají obrovské množství dat ( >50.000) a fungují, jako velmi všestranná a výkonná vyhodnocovací jednotka.

K dispozici jsou volitelné moduly pro objemovou hmotnost, analýzu mouky a modul pro specifické druhy vzorků (např. slunečnice). Analýza zrna se může měřit během velmi rozdílných podmínek, od horkých letních dnů v průběhu sklizně, až do chladných zimních dodávek.  Infratec  1241 má patentovanou stabilizační techniku, díky čemuž dostanete správné výsledky bez ohledu na počasí  (vyhodnocuje v rozmezí -4 až 40 ° C.)

Infratec™ 1241 poskytuje přesné výsledky po mnoho let používání. Jiné analyzátory potřebují časté úpravy s cílem udržet jejich úroveň přesnosti. Ne tak s Infratec™ 1241. Jádrem analyzátoru je stabilizační technika patentovaná FOSS. Tím je zajištěno, že Infratec™ 1241 přináší nespornou přesnost i po letech užívání s absolutním minimem přenastavení, bez ohledu na umístění a provozních podmínkách.

PR - analýza zrnin

FOSS VIDEO

Měřený produkt:

obilniny, mouka, soja, řepka, rýže, čočka, slad, zelený slad, pivo, lihoviny...

Parametry:

bílkoviny, vlhkost, škrob, tuk, mokrý lepek hmotnost, barva, popel, tvrdost,...

Technologie:

NIT (Near Infrared Transmitance)

vlnové délky 570 - 1100 nm

ID:

12410003

 

Dokumentace:


Infratec NOVA

Infratec Nova1

Umožnuje simultánně a přesně stanovit základní složky celého zrna, mouky atd.

více

BacSomatic

BacSomatic

První přístroj, který integruje testování bakterií a somatických buněk při plné automatizaci

více

FoodScan 2 Meat

FoodScan2

Nový NIR analyzátor masa a masných výrobků.

více